Вішалки


Вішалки

Вішалка для одягу 10 в 1 Wonder Hanger Max 6728

Вішалка для одягу 10 в 1 Wonder Hanger Max 6728...

Вішалка для одягу 10 в 1 Wonder Hanger Max 6728 Прекрасна альтернатива нагромадженню у шафах - це складна вішалка для одягу! Особливо це актуально для малогабаритних квартир, де постійно не в..

133.80

Вішалка Кухонний будиночок

Вішалка Кухонний будиночок

Вішалка Кухонний будиночокОчень милая вешалка для кухни, которая принесет Вам уют и благополучие! Вешалка выполнена из дерева и предназначена для кухонных полотенец и другой утвари. Есть три ..

107.00

Вішалка-ключниця кухонний будиночок

Вішалка-ключниця кухонний будиночок...

Вішалка-ключниця кухонний будиночокЦя вішалка буде гарною прикрасою Вашої кухні. На неї Ви зможете повісити різні кухонні аксесуари і рушники. Зроблена з міцного дерава.Характеристики:Матеріа..

90.00

Дитяча дерев'яна вішалка Казкові друзі

Дитяча дерев'яна вішалка Казкові друзі...

Дитяча дерев'яна вішалка Казкові друзіЦей маленький аксесуар прикрасить Вашу дитячу або ванну, а може навіть і передпокій. Яскрава, креативна, містка - це все про неї. Вона допоможе Вашому ма..

300.00

Дитяча дерев'яна вішалка Лебеді

Дитяча дерев'яна вішалка Лебеді...

Дитяча дерев'яна вішалка ЛебедіЦей маленький аксесуар прикрасить Вашу дитячу або ванну, а може навіть і передпокій. Яскрава, креативна, містка - це все про неї.Характеристики:Матеріал: дерево..

300.00

Настінна вішалка Creative з магнітними гачками

Настінна вішалка Creative з магнітними гачками...

Настінна вішалка Creative з магнітними гачкамиОчень милая вешалка для дома, которая принесет Вам уют и благополучие! Вешалка выполнена из прочного пластика предназначена для сумок, одежды пол..

294.40

Пересувна підлогова вішалка для одягу The New Coat Rack

Пересувна підлогова вішалка для одягу The New Coat Rack...

Пересувна підлогова вішалка для одягу The New Coat RackПрекрасная альтернатива нагромождению в шкафах - это стойка для одежды! Особенно это актуально для малогабаритных квартир, где постоянно..

294.40

Подвійна вішалка для одягу з нержавіючої сталі, має 3 полиці

Подвійна вішалка для одягу з нержавіючої сталі, має 3 п...

Подвійна вішалка для одягу з нержавіючої сталі, має 3 полиціПодвійна вішалка для одягу з нержавіючої сталі, має 3 полички для зберігання взуття, коробок або складеної одягу. Розміри висотою 1..

936.70

Подвійна телескопічна вішалка стійка для одягу підлогова Double Pole Clother Hose (30 кг)

Подвійна телескопічна вішалка стійка для одягу підлогов...

Подвійна телескопічна вішалка стійка для одягу підлогова Double Pole Clother Hose (30 кг)Прекрасна альтернатива нагромадженню у шафах - це стійка для одягу! Особливо це актуально для малогаба..

642.30

Подвійна телескопічна вішалка стійка для одягу підлогова Double Pole TelescoplcClothesRack

Подвійна телескопічна вішалка стійка для одягу підлогов...

Подвійна телескопічна вішалка стійка для одягу підлогова Double Pole TelescoplcClothesRack Прекрасна альтернатива нагромадженню у шафах - це стійка для одягу! Особливо це актуально для малога..

454.90

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)