Настінні ключниці


Настінні ключниці

Ключниця відкрита BST 020023 20×25 см коричнева

Ключниця відкрита BST 020023 20×25 см коричнева...

Якщо Вам треба упорядкувати ключі, щоб вони не валялися де попало, кращого рішення, ніж ключниця настінна не знайти. Мало того, що це практично, це ще й красиво. Хороша ідея для подарунки, як..

384.00

Ключниця з гачками Рибальський Улов

Ключниця з гачками Рибальський Улов...

Ключниця з гачками Рибальський УловДуже прикольна настінна ключниця, яка прикрасить Вашу стіну і не дасть Вашим ключів загубитися. Ключниця підвішується на мотузці на стіну або на меблі. Дуже..

180.00

Ключниця Морська з гачками 23х16см

Ключниця Морська з гачками 23х16см...

Ключниця Морська з гачками 23х16смСтильна ключниця виконана з високоякісних матеріалів в морському стилі. У ключниці є 4 гачка і полку, на яку можна положыть необхідні дрібниці. Ззаду ключниц..

180.00

Ключниця настінна 040219 венге горизонтальна ключ з стрічкою

Ключниця настінна 040219 венге горизонтальна ключ з стр...

Кількість гачків: 4 шт. Розміри: 29*23*7,5 див. Матеріали: ключниці – ясень; гачків і фурнітури – метал. Комплектація: Ключниця – 1 шт. Країна розміщення виробничих потужностей: Україна...

840.00

Ключниця настінна Gerberas

Ключниця настінна Gerberas

Ключниця настінна GerberasДуже мила настінна ключниця, яка прикрасить Вашу стіну і не дасть Вашим ключів загубитися. Ключниця має 6 гачків, які ховаються в маленькому шафці. В ключниці Ви мож..

350.00

Ключниця настінна Home Sweet Rose

Ключниця настінна Home Sweet Rose

Ключниця настінна Home Sweet RoseДуже мила настінна ключниця, яка прикрасить Вашу стіну і не дасть Вашим ключів загубитися. Ключниця має 6 гачків, які ховаються в маленькому шафці. В ключниці..

294.40

Ключниця настінна Poppies

Ключниця настінна Poppies

Ключниця настінна PoppiesДуже мила настінна ключниця, яка прикрасить Вашу стіну і не дасть Вашим ключів загубитися. Ключниця має 4 досить міцних гачка, що дозволить Вам вішати не тільки ключі..

280.00

Ключниця настінна Грамофон К06

Ключниця настінна Грамофон К06...

Ключниця настінна Грамофон К06Настінна ключниця допоможе зберігати ваші ключі в порядку. Дуже красива ключниця прикрасить Ваш коридор і додасть йому неповторного колориту. 4 металевих гачка д..

210.00

Ключниця настінна з дошкою для заміток і затиском під фото

Ключниця настінна з дошкою для заміток і затиском під ф...

Ключниця настінна з дошкою для заміток і затиском під фотоДуже зручна, стильна і красива ключниця , на яку можна не тільки повісити ключі. Є місце, куди прикріпити улюблене фото. Також на нев..

299.00

Ключниця настінна чайна Троянда

Ключниця настінна чайна Троянда...

Ключниця настінна чайна ТрояндаДуже мила настінна ключниця, яка прикрасить Вашу стіну і не дасть Вашим ключів загубитися. Ключниця має 6 гачків, які ховаються в маленькому шафці. В ключниці В..

267.60

Пташки в шпаківні - набір для двох

Пташки в шпаківні - набір для двох...

Пташки в шпаківні - набір для двох- Де мої ключі, люба? - Там же де й мої, в ...шпаківні!Так, тепер і у ваших ключів є симпатичний будиночок – ключниця ,де Ви завжди зможете знайти. На додачу..

118.00

Показано з 1 по 11 із 12 (всього сторінок: 2)